
Новинка
- Немає в наявності
Лещата слюсарні чавунні - 125 (Могилів, "ЕЛМЕЗ")
2 300 ₴
+380 (95) 865-28-50
ViberІрина
- +380 (67) 127-58-77Viber Ірина
- +380 (54) 225-12-77телефон / факс
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лещата слюсарні призначені для закріплення деталей при виконанні різного виду слюсарних робіт. Лещата виготовляються відповідно до ГОСТ 4045-75 і відповідають ТУ BY 790295441.001.2001 .
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Могилевський інструментальний завод |
| Країна виробник | Білорусь |
| Висота губок | 65 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальне розкриття лещат | 130 мм |
| Наявність ковадла | Так |
| Наявність поворотного механізму | Так |
| Стан | Новий |
| Тип лещат | слюсарні |
| Ширина губок | 125 мм |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 12 кг |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 360 мм |
| Ширина | 180 мм |
- Ціна: 2 300 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальний заводський картонний коробок.




