
- В наявності
- Код: C12
Борфреза сфероциліндрична С 12.5 мм
350 ₴
+380 (95) 865-28-50
ViberІрина
- +380 (67) 127-58-77Viber Ірина
- +380 (54) 225-12-77телефон / факс
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Призначення: обробка кромок, видалення підсилення зварного шва, напівсфера на торці дозволяє обробити сполучення поверхонь, які мають внутрішній радіус або зняття шва кута виробу.
Діаметр: 12,5 мм,
Матеріал: ріжучої частини (коронки)- твердий сплав марки ВК8 твердістю 88 НRА; хвостика - сталь 50 ХГА або 35 ХГСА з загартуванням твердістю 40...47 НRC.
Борфрези нормальної точності призначені для чорнової обробки різних матеріалів, у тому числі загартованих сталей.
Більше товарів на нашому сайті: https://grina.sumy.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Твинтос |
| Стан | Новий |
| Тип | Шарошка |
| Тип профілю | Сфероциліндрична |
| Загальні | |
| Зовнішній діаметр | 12.5 мм |
| Висота робочої частини | 65 мм |
| Діаметр хвостовика | 8 мм |
| Додаткові | |
| Тип насічки | Односпрямована |
- Ціна: 350 ₴

