
Новинка
- В наявності
- Код: O6
Різець відрізний 20x12x120 Т5К10 (ЧІЗ)
82 ₴
+380 (95) 865-28-50
ViberІрина
- +380 (67) 127-58-77Viber Ірина
- +380 (54) 225-12-77телефон / факс
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Резець токарний відрізок з платою з твердого сплаву Т5К10
Т5К10 - Виготовлення сталі при великих поданях (толстих стружках) і нерівномірне сіяння стружки.
Предназначен:
- для попередньої обробки заготовок з сталай
Більше товарів на нашому сайті: https://grina.sumy.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Чернігівський інструментальний завод |
| Висота | 20 мм |
| Ширина | 12 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 120 мм |
| Тип | Різець |
| Стан | Новий |
| Обробка матеріалу | Метал |
| Матеріал | Сталь |
- Ціна: 82 ₴
- Спосіб упаковки: Упакований в два шари паперу: парафінована і обертонна, по п'ять штук. Пакування: коробка картонів (50 штук).

