
- В наявності
- Код: PD3
Різець підрізний 16х12х100 Т15К6 (ЧІЗ)
89 ₴
+380 (95) 865-28-50
ViberІрина
- +380 (67) 127-58-77Viber Ірина
- +380 (54) 225-12-77телефон / факс
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Різець токарний підрізний з пластиною з твердого сплаву Т15К6
Т15К6 - при обробці заготовок зі сталей з середніми значеннями подач, з відносно рівномірним перетином стружки при неприривному різанні
Призначений:
- для чистової обробки заготовок зі сталі
Більше товарів на нашому сайті: https://grina.sumy.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Чернігівський інструментальний завод |
| Висота | 16 мм |
| Ширина | 12 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 100 мм |
| Тип | Різець |
| Стан | Новий |
| Обробка матеріалу | Метал |
| Матеріал | Сталь |
- Ціна: 89 ₴
- Спосіб упаковки: Упакований в два шари паперу: парафінований і обгортковий, по п'ять штук. Пакування: картонний коробок (50 штук).

