
- В наявності
Зварювальні електроди Моноліт РЦ д 3 мм: 1 кг
164 ₴/пач
+380 (95) 865-28-50
ViberІрина
- +380 (67) 127-58-77Viber Ірина
- +380 (54) 225-12-77телефон / факс
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Універсальний електрод для широкого застосування в промисловості та побуті зі зменшеною величиною виділення зварювального аерозолю. Призначений для ручного дугового зварювання на постійному або змінному струмі рядових і відповідальних конструкцій з низьковуглецевих марок сталей, що поставляються по ДСТУ 2651/ГОСТ 380 (Ст 0, Ст 1, Ст 2, Ст 3 всіх груп А, Б, В і всіх ступенів розкислення – "КП", "ПС", "СП") і по ГОСТ 1050, у всіх просторових положеннях (окрім вертикального зверху вниз для електродів діаметром 5,0 мм).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PlasmaTec |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр електрода | 3 мм |
| Мінімальний зварювальний струм | 70 А |
| Максимальний зварювальний струм | 110 А |
| Довжина електрода | 350 мм |
| Вага упаковки | 1 кг |
| Тип електрода | Металевий |
| Тип металевого електрода | Плавильні |
| Тип покритого електрода за покриттям | З рутил-целюлозним покриттям |
| Тип покритого електрода за застосуванням | Для зварювання низьколегованих і вуглецевих конструкційних сталей |
| Тип покритого електрода за положеннями зварювання в просторі | У всіх просторових положеннях, за винятком вертикального зверху-вниз |
| Товщина електрода | 3 мм |
- Ціна: 164 ₴/пач
- Спосіб упаковки: Повнокольоровий пакувальний тубус виконаний з картону методом прямої навивки, з торців надійно закріплений металевими кришками. Даний вид упаковки забезпечує високу вологостійкість - електроди, які зберігаються в тубусах, менше схильні до впливу вологи із зовнішнього середовища.
