
- В наявності
Зварювальні електроди АНО-36 д 4 мм: 5 кг
495 ₴/пач
- +380 (67) 127-58-77Viber Ірина
- +380 (54) 225-12-77телефон / факс
Електроди з рутилово-целюлозним покриттям призначені для зварювання низьковуглецевих сталей у всіх просторових положеннях. Також використовуються для зварювання конструкцій з метою технічного обслуговування та ремонту в тому числі для оцинкованих сталевих поверхонь.
Електроди АНО-36 ELITE характеризуються стабільним горінням дуги, легким початковим та повторним запалюванням, мінімальним розбризкуванням, рівномірним формуванням наплавленого валика металу шва з плавним переходом до основного металу, легким відділенням шлаку, а також є малочутливими до наявності іржі та інших поверхневих забруднень. Зварювання можна виконувати від джерел живлення, які ввімкнені в побутову мережу. Даними електродами з легкістю може користуватися зварювальник-початківець.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PlasmaTec |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр електрода | 4 мм |
| Мінімальний зварювальний струм | 80 А |
| Максимальний зварювальний струм | 120 А |
| Довжина електрода | 450 мм |
| Вага упаковки | 5 кг |
| Тип електрода | Металевий |
| Тип металевого електрода | Плавильні |
| Тип покритого електрода за покриттям | З рутил-целюлозним покриттям |
| Тип покритого електрода за застосуванням | Для зварювання низьколегованих і вуглецевих конструкційних сталей |
| Тип покритого електрода за положеннями зварювання в просторі | У всіх просторових положеннях |
| Товщина електрода | 4 мм |
- Ціна: 495 ₴/пач
- Спосіб упаковки: Продукція має надійну трьохшарову упаковку (внутрішня герметична поліетиленова упаковка, картонна коробка і зовнішня термоусадочна плівка)

