
- Немає в наявності
Зварювальні електроди MAXweld РЦ д 2,5 мм: 1 кг
139 ₴/пач
- +380 (67) 127-58-77Viber Ірина
- +380 (54) 225-12-77телефон / факс
Область застосування: MAXweld РЦ-універсальні електроди з поліпшеною рецептурою для широкого застосування в побуті і промисловості. Призначені для ручного дугового зварювання конструкцій з вуглецевих сталей, коли до формування швів в різних просторових положеннях пред'являють підвищені вимоги.
Зварювання у всіх просторових положеннях постійним струмом зворотної полярності і змінним струмом від джерел живлення з напругою холостого ходу (50±5)в. Характеризуються легким початковим і повторним запалюванням, стабільним горінням дуги, малими втратами металу від розбризкування, рівномірним плавленням покриття, хорошим формуванням металу шва, легкої віддільністю шлакової кірки.
Є можливість згинання електрода без істотних пошкоджень обмазки, що дозволяє здійснювати зварювання у важкодоступних місцях. Рекомендуються для зварювання і ремонту конструкцій зі сталі тонких і середніх по товщині перетинів. Добре перекривають відносно широкі зазори, малочутливі до якості підготовки крайок, наявності гальванічних покриттів, іржі та інших поверхневих забруднень.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Maxweld |
| Діаметр електрода | 2.5 мм |
| Тип електрода | Металевий |
| Тип металевого електрода | Плавильні |
| Тип покритого електрода за покриттям | З рутил-целюлозним покриттям |
| Тип покритого електрода за застосуванням | Для зварювання низьколегованих і вуглецевих конструкційних сталей |
| Тип покритого електрода за положеннями зварювання в просторі | У всіх просторових положеннях, за винятком вертикального зверху-вниз |
| Вага упаковки | 1 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Товщина електрода | 2.5 мм |
- Ціна: 139 ₴/пач
- Спосіб упаковки: Продукція має надійну трьохшарову упаковку (внутрішня герметична поліетиленова упаковка, картонна коробка і зовнішня термоусадочна плівка)
