
- В наявності
Зварювальні електроди АНО-21 ЕLІТE д 4 мм: 2,5 кг
260 ₴/пач
+380 (95) 865-28-50
ViberІрина
- +380 (67) 127-58-77Viber Ірина
- +380 (54) 225-12-77телефон / факс
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електроди з рутил-целюлозним покриттям, які призначені для зварювання конструкцій з вуглецевих марок сталей, що залишаються за ДСТУ 2651/ГОСТ 380 (Ст 0, Ст 1, Ст 2, Ст 3) всіх ступенів окислення «КП», «ПС», «СП» і ГОСТ 1050. Їх можна використовувати для зварювання водопровідних труб і газопроводів низького тиску, а також зварювання корневих швів для виробів великої товщини. Допускають використання у всіх просторових положеннях крім вертикального зверху-вниз (електродів 4-5 мм). Можуть здійснювати зварювання по окисленій поверхні.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Paton |
| Діаметр електрода | 4 мм |
| Довжина електрода | 350 мм |
| Тип електрода | Металевий |
| Тип металевого електрода | Плавильні |
| Тип покритого електрода за покриттям | З рутил-целюлозним покриттям |
| Тип покритого електрода за застосуванням | Для зварювання низьколегованих і вуглецевих конструкційних сталей |
| Тип покритого електрода за положеннями зварювання в просторі | У всіх просторових положеннях, за винятком вертикального зверху-вниз |
| Максимальний зварювальний струм | 140 А |
| Мінімальний зварювальний струм | 80 А |
| Вага упаковки | 2.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Товщина електрода | 4 мм |
- Ціна: 260 ₴/пач
- Спосіб упаковки: Продукція має надійну трьохшарову упаковку (внутрішня герметична поліетиленова упаковка, картонна коробка і зовнішня термоусадочна плівка)
