
- В наявності
- Код: MMR24
Мітчик м/р М 24 к-т Р6М5
770 ₴/комплект
+380 (95) 865-28-50
ViberІрина
- +380 (67) 127-58-77Viber Ірина
- +380 (54) 225-12-77телефон / факс
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мітчик машинно-ручний служить для нарізання метричної різьби машинним або ручним способом. Матеріал швидкорізальна сталь Р6М5. Комплект із 2-х штук.
Більше товарів на нашому сайті: https://grina.sumy.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Львівський інструментальний завод |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр | 24 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Матеріал | Швидкорізальна сталь |
| Призначення | Машинно-ручної |
| Стан | Новий |
| Крок різьби | 3 мм |
| Профіль нарізуваного різьблення | Метричний |
| Напрям різьби | Права |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Мітчик |
- Ціна: 770 ₴/комплект
- Спосіб упаковки: Комплект мітчиків упакований у промаслений папір.


