
Новинка
- В наявності
- Код: UI25
Різець прохідний упорний зігнутий 40х25х200 ВК8 (ЧІЗ)
470 ₴
+380 (95) 865-28-50
ViberІрина
- +380 (67) 127-58-77Viber Ірина
- +380 (54) 225-12-77телефон / факс
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Резець токарний прохідний упорний зігнутий з пластиною з твердого сплаву ВК8
ВК8 - використовується для обробки заготовок з чугуну, загартованих вуглецевих і легальних сталь, і також високолегованих нержавіючих і смажених сталі та сплавів з ударним навантаженням.
Предназначен:
- для попередньої (чорнової) обробки заготовок
Більше товарів на нашому сайті: https://grina.sumy.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Чернігівський інструментальний завод |
| Висота | 40 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 200 мм |
| Тип | Різець |
| Стан | Новий |
| Обробка матеріалу | Метал |
- Ціна: 470 ₴
- Спосіб упаковки: Упакований в два шари паперу: парафінований і обгортковий, по п'ять штук. Пакування: картонний коробок (12 штук).


