
- В наявності
- Код: K3
Фреза кінцева ф 3 Р6M5 z=4 ц/х
16 ₴
+380 (95) 865-28-50
ViberІрина
- +380 (67) 127-58-77Viber Ірина
- +380 (54) 225-12-77телефон / факс
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фрези кінцеві з циліндричним хвостиком ГОСТ 17025-71 виготовляються діаметром 2-20 мм і застосовуються для обробки різних елементів деталей - пазів, поступів, канавок і т.д.
Більше товарів на нашому сайті: https://grina.sumy.ua/
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Фреза |
| Довжина робочої частини | 8 мм |
| Стан | Новий |
| Обробка матеріалу | Метал |
| Матеріал ріжучої частини | Швидкорізальна сталь |
| Діаметр робочий | 3 мм |
| Довжина загальна | 42 мм |
| Кількість ріжучих граней | 4 |
- Ціна: 16 ₴


