
Новинка
- Немає в наявності
Лещата слюсарні чавунні ТСЧ-200 (Могилів, "ЕЛМЕЗ")
3 460 ₴
+380 (95) 865-28-50
ViberІрина
- +380 (67) 127-58-77Viber Ірина
- +380 (54) 225-12-77телефон / факс
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лещата слюсарні чавунні (по ГОСТ 4045-75)
ТСЧ-200
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Могилевський інструментальний завод |
| Країна виробник | Білорусь |
| Висота губок | 80 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальне розкриття лещат | 160 мм |
| Наявність ковадла | Так |
| Наявність поворотного механізму | Так |
| Стан | Новий |
| Тип лещат | слюсарні |
| Ширина губок | 200 мм |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 28 кг |
| Висота | 210 мм |
| Довжина | 450 мм |
| Ширина | 230 мм |
- Ціна: 3 460 ₴
- Спосіб упаковки: Оригинальная картонная коробка.



