
- В наявності
- Код: SH5
Фреза шпонкова ф5 Р6М5 ц/х
24 ₴
+380 (95) 865-28-50
ViberІрина
- +380 (67) 127-58-77Viber Ірина
- +380 (54) 225-12-77телефон / факс
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шпонкові фрези з циліндричним хвостовиком ГОСТ 9140-78.
Фрези шпонкові застосовуються для фрезерування шпонкових канавок на валах, при фрезеруванні мірних виїмок і поздовжніх канавок у сталевих та чавунних деталях. Мають два ріжучі зуби з кінцевим різальним лезом.
Більше товарів на нашому сайті: https://grina.sumy.ua/
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Фреза |
| Довжина робочої частини | 8 мм |
| Стан | Новий |
| Обробка матеріалу | Метал |
| Матеріал ріжучої частини | Швидкорізальна сталь |
| Діаметр робочий | 5 мм |
| Довжина загальна | 42 мм |
| Кількість ріжучих граней | 2 |
- Ціна: 24 ₴

