
Новинка
- В наявності
- Код: RN1
Різець різьбовийдля зовнішньої різьби 20x12x120 ВК8 (ЧІЗ)
128 ₴
+380 (95) 865-28-50
ViberІрина
- +380 (67) 127-58-77Viber Ірина
- +380 (54) 225-12-77телефон / факс
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Різець токарний різьбовий для зовнішньої різьби з пластиною з твердого сплаву ВК8
ВК8 - застосовується для обробки заготовок з чавуну, загартованих вуглецевих і легованих сталей, а також високолегованих нержавіючих і жароміцних сталей і сплавів з ударним навантаженням.
Призначений:
- для попередньої (чорнової) обробки заготовок
Більше товарів на нашому сайті: https://grina.sumy.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Чернігівський інструментальний завод |
| Висота | 20 мм |
| Ширина | 12 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 120 мм |
| Тип | Різець |
| Стан | Новий |
| Обробка матеріалу | Метал |
- Ціна: 128 ₴
- Спосіб упаковки: Упакований в два шари паперу: парафінований і обгортковий, по п'ять штук. Упаковка: картонний коробок (50 штук).
