
- В наявності
- Код: D10
Борфреза сферична D 10 мм
235 ₴
+380 (95) 865-28-50
ViberІрина
- +380 (67) 127-58-77Viber Ірина
- +380 (54) 225-12-77телефон / факс
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Призначення: універсальна і широко розповсюджена форма, зняття посиленя зварного шва, обробки отворів, радіусних пазів, радіусних сполучень.
Діаметр: 10 мм,
Матеріал: ріжуча частина (коронка)- твердий сплав марка ВК8 твердістю 88НRА; хвостовик - сталь 50ХГА або 35ХГСА з загартуванням твердістю 40...47 НRC.
Борфрези нормальної точності призначені для чорнової обробки різних матеріалів в тому числі загартованих сталей.
Більше товарів на нашому сайті: https://grina.sumy.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Твинтос |
| Стан | Новий |
| Тип | Шарошка |
| Тип профілю | Сферичний |
| Загальні | |
| Зовнішній діаметр | 10 мм |
| Висота робочої частини | 9 мм |
| Висота хвостовика | 54 мм |
| Діаметр хвостовика | 8 мм |
| Додаткові | |
| Тип насічки | Односпрямована |
- Ціна: 235 ₴

