
- В наявності
- Код: G10
Борфреза гіперболічна G 10 мм
427 ₴
+380 (95) 865-28-50
ViberІрина
- +380 (67) 127-58-77Viber Ірина
- +380 (54) 225-12-77телефон / факс
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Призначення: універсальна і широко розповсюджена форма, знаття посиленя зварного шва, обробки отворів, радіусних пазів, радіусних сполучень.
Діаметр: 10 мм
.
Більше товарів на нашому сайті: https://grina.sumy.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Твердий сплав |
| Стан | Новий |
| Тип | Шарошка |
| Загальні | |
| Зовнішній діаметр | 10 мм |
| Висота робочої частини | 20 мм |
| Висота хвостовика | 60 мм |
| Діаметр хвостовика | 6 мм |
| Додаткові | |
| Покриття | Немає |
| Тип насічки | Перехресна |
- Ціна: 427 ₴


