
- В наявності
- Код: SK12
Свердло к/х ф 12.0
180 ₴
+380 (95) 865-28-50
ViberІрина
- +380 (67) 127-58-77Viber Ірина
- +380 (54) 225-12-77телефон / факс
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Свердла спіральні з конічним хвостовиком використовують на стаціонарних свердлильних верстатах: свердло, закріплене в шпинделі верстата обертається і одночасно переміщається у глибину оброблюваної заготовки, яка нерухомо закріплена на столі верстата. Виготовлюють 3-х серій: середня (ГОСТ 10903-77), довга (ГОСТ 12121-77), подовжена (ГОСТ 2092-77).
Більше товарів на нашому сайті: https://grina.sumy.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Свердло |
| Призначення | По металу |
| Тип хвостовика | Конічний |
| Діаметр | 12 мм |
| Довжина робочої частини | 101 мм |
| Загальна довжина | 182 мм |
| Набір | Ні |
| Кількість зубів | 2 шт. |
| Обробка матеріалу | Метал |
- Ціна: 180 ₴
- Спосіб упаковки: Упаковано в парафінований папір.

