
- Під замовлення
- Код: K22
Відправка з 08 квітня 2026Фреза кінцева ф 22 Р6М5 z=3 к/х
300 ₴
+380 (95) 865-28-50
ViberІрина
- +380 (67) 127-58-77Viber Ірина
- +380 (54) 225-12-77телефон / факс
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фреза кінцева з конічним хвостовиком ГОСТ 17026-71 Виготовлення діаметром 8-80 мм. Хвостовик має конус Морзе 2-6 в залежності від діаметру фрези і різьбовий отвір для затягнення фрези у шпинделі верстата за допомогою штанги.
Більше товарів на нашому сайті: https://grina.sumy.ua/
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Фреза |
| Довжина робочої частини | 35 мм |
| Стан | Новий |
| Обробка матеріалу | Метал |
| Матеріал ріжучої частини | Швидкорізальна сталь |
| Діаметр робочий | 22 мм |
| Довжина загальна | 140 мм |
| Кількість ріжучих граней | 3 |
- Ціна: 300 ₴
