
- В наявності
- Код: K25
Фреза кінцева ф 32 Р6М5 z=4 к/х
450 ₴
+380 (95) 865-28-50
ViberІрина
- +380 (67) 127-58-77Viber Ірина
- +380 (54) 225-12-77телефон / факс
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фреза кінцева з конічним хвостовиком ГОСТ 17026-71 Виготовлення діаметром 8-80 мм. Хвостовик має конус Морзе 2-6 в залежності від діаметру фрези і різьбовий отвір для затягнення фрези у шпинделі верстата за допомогою штанги.
Більше товарів на нашому сайті: https://grina.sumy.ua/
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Довжина загальна | 180 мм |
| Обробка матеріалу | Метал |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Матеріал ріжучої частини | Швидкорізальна сталь |
| Тип | Фреза |
| Діаметр робочий | 32 мм |
| Довжина робочої частини | 55 мм |
| Кількість ріжучих граней | 4 |
- Ціна: 450 ₴


