
- В наявності
Зварювальні електроди УОНИ-13/55 CLASSIC д 3 мм: 2,5 кг
250 ₴/пач
+380 (95) 865-28-50
ViberІрина
- +380 (67) 127-58-77Viber Ірина
- +380 (54) 225-12-77телефон / факс
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електроди виробляються за класичною рецептурою, мають основне покриття, і використовуються для зварювання відповідальних конструкцій з низьковуглецевих і низьколегованих сталей, коли до металу зварних швів пред'являються підвищені вимоги щодо пластичності та ударної в'язкості,зокрема при роботі в умовах низьких температур, а також для зварювання поворотних та неповоротних стиків магістральних трубопроводів. Можна використовувати для корневих проходів під час зварювання труб.
| Основні | |
|---|---|
| Діаметр електрода | 3 мм |
| Мінімальний зварювальний струм | 80 А |
| Тип електрода | Металевий |
| Товщина електрода | 3 мм |
| Тип покритого електрода за положеннями зварювання в просторі | У всіх просторових положеннях, за винятком вертикального зверху-вниз |
| Виробник | Paton |
| Максимальний зварювальний струм | 150 А |
| Довжина електрода | 350 мм |
| Тип покритого електрода за покриттям | З основним покриттям |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип металевого електрода | Плавильні |
| Вага упаковки | 2.5 кг |
| Тип покритого електрода за застосуванням | Для зварювання низьколегованих і вуглецевих конструкційних сталей |
- Ціна: 250 ₴/пач
- Спосіб упаковки: Продукція має надійну трьохшарову упаковку (внутрішня герметична поліетиленова упаковка, картонна коробка і зовнішня термоусадочна плівка)
