
- Немає в наявності
Зварювальні електроди Моноліт R д 3 мм: 2,5 кг
325 ₴/пач
- +380 (67) 127-58-77Viber Ірина
- +380 (54) 225-12-77телефон / факс
Електроди Мonolith R призначені для ручного дугового зварювання рядових і відповідальних конструкцій з вуглецевих марок сталей, що поставляються по ДСТУ 2651/ГОСТ 380 (Ст 0, Ст 1, Ст 2, Ст 3 всіх груп А, Б, В і всіх ступенів розкислення – "КП", "ПС", "СП") і по ДСТУ 7809
- відрізняються покращеною рецептурою, яка забезпечує хороші зварювально-технологічні властивості;
- забезпечують легке початкове та повторне запалювання, м’яке та стабільне горіння дуги, малі втрати металу від розбризкування, рівномірне плавлення покриття, відмінне формування металу шва, легке відділення шлакової кірки;
- електроди можуть використовуватись для зварювання конструкцій, що зазнають статичних чи динамічних навантажень, що забезпечуються високими механічними властивостями шва
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PlasmaTec |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр електрода | 3 мм |
| Мінімальний зварювальний струм | 70 А |
| Максимальний зварювальний струм | 110 А |
| Довжина електрода | 350 мм |
| Вага упаковки | 2.5 кг |
| Тип електрода | Металевий |
| Тип металевого електрода | Плавильні |
| Тип покритого електрода за покриттям | З рутил-целюлозним покриттям |
| Тип покритого електрода за застосуванням | Для зварювання низьколегованих і вуглецевих конструкційних сталей |
| Тип покритого електрода за положеннями зварювання в просторі | У всіх просторових положеннях, за винятком вертикального зверху-вниз |
| Товщина електрода | 3 мм |
- Ціна: 325 ₴/пач
- Спосіб упаковки: Продукція має надійну трьохшарову упаковку (внутрішня герметична поліетиленова упаковка, картонна коробка і зовнішня термоусадочна плівка)

