
- В наявності
Зварювальні електроди Моноліт РЦ д 4 мм: 5 кг
735 ₴/пач
+380 (95) 865-28-50
ViberІрина
- +380 (67) 127-58-77Viber Ірина
- +380 (54) 225-12-77телефон / факс
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Універсальний електрод для широкого застосування в промисловості та побуті зі зменшеною величиною виділення зварювального аерозолю. Призначений для ручного дугового зварювання на постійному або змінному струмі рядових і відповідальних конструкцій із низьковуглецевих марок сталей, що постачаються за ДСТУ 2651/ГОСТ 380 (Ст 0, Ст 1, Ст 2, Ст 3 всіх груп А, Б, В і всіх ступенів розкидання — "КП", "ПС", "СП") і за ГОСТ 1050, у всіх просторових положеннях (крім вертикального зверху вниз для електродів діаметром 5,0 мм).
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | PlasmaTec |
| Діаметр електрода | 4 мм |
| Довжина електрода | 450 мм |
| Тип електрода | Металевий |
| Тип металевого електрода | Плавильні |
| Тип покритого електрода за покриттям | З рутил-целюлозним покриттям |
| Тип покритого електрода за застосуванням | Для зварювання низьколегованих і вуглецевих конструкційних сталей |
| Тип покритого електрода за положеннями зварювання в просторі | У всіх просторових положеннях |
| Максимальний зварювальний струм | 170 А |
| Мінімальний зварювальний струм | 110 А |
| Вага упаковки | 5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Товщина електрода | 4 мм |
- Ціна: 735 ₴/пач
- Спосіб упаковки: Продукція має надійне тришарове паковання (внутрішня герметична поліетиленова упаковка, картонна коробка та зовнішня термоусадкова плівка).
