
- Немає в наявності
Зварювальні електроди АНО-21 АРСЕНАЛ д 4 мм: 5 кг
500 ₴/пач
- +380 (67) 127-58-77Viber Ірина
- +380 (54) 225-12-77телефон / факс
Електроди АНО-21 призначені для ручного дугового зварювання конструкцій з вуглецевих марок сталей, що поставляються по ДСТУ 2651/ГОСТ 380 (Ст 0, Ст 1, Ст 2, Ст 3) всіх ступенів розкислення – «КП», «ПС», «СП» і ГОСТ 1050 (05кп, 08кп, 08пс, 08, 10кп, 10пс, 10, 15кп, 15пс, 15, 20кп, 20пс, 20).
Коефіцієнт наплавлення – 8,5-9,5 г/А. ч. Витрати електродів на 1 кг наплавленого металу — 1,65 кг Електроди призначені для зварювання кутових, стикових, та з'єднань металу внапуск в усіх просторових положеннях, у тому числі вертикальних швів способом зверху-вниз. Можливе використання електродів АНО-21 для зварювання кореневого шва металу великої товщини. Зварювання способом зверху-вниз проводиться обпиранням, при цьому електрод повинен знаходиться в безсекторній площині під кутом 40-70° до напрямку зварювання. Допускається зварювання подовженою дугою по не зачищених поверхнях.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | PlasmaTec |
| Діаметр електрода | 4 мм |
| Довжина електрода | 450 мм |
| Тип електрода | Металевий |
| Тип металевого електрода | Плавильні |
| Тип покритого електрода за покриттям | З рутил-целюлозним покриттям |
| Тип покритого електрода за застосуванням | Для зварювання низьколегованих і вуглецевих конструкційних сталей |
| Тип покритого електрода за положеннями зварювання в просторі | У всіх просторових положеннях, за винятком вертикального зверху-вниз |
| Максимальний зварювальний струм | 130 А |
| Мінімальний зварювальний струм | 110 А |
| Вага упаковки | 5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Товщина електрода | 4 мм |
- Ціна: 500 ₴/пач
- Спосіб упаковки: Продукція має надійне тришарове паковання (внутрішня герметична поліетиленова упаковка, картонна коробка та зовнішня термоусадкова плівка).

