
- В наявності
Різець відрізний 40х8х240 Т5К10 (ЧІЗ)
286 ₴
+380 (95) 865-28-50
ViberІрина
- +380 (67) 127-58-77Viber Ірина
- +380 (54) 225-12-77телефон / факс
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Різець токарний прохідний відігнутий з пластиною з твердого сплаву Т5К10
Т5К10 - для обробки заготовок зі сталі при великих подачах.
Призначений:
- для попередньої обробки заготовок зі сталей
Більше товарів на нашому сайті: https://grina.sumy.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Різець |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Висота | 240 мм |
| Обробка матеріалу | Метал |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Сталь |
- Ціна: 286 ₴
