
- В наявності
- Код: ANO-36-Classic-5kg
Зварювальні електроди АНО-36 CLASSIC 3 мм 5 кг
550 ₴
+380 (95) 865-28-50
ViberІрина
- +380 (67) 127-58-77Viber Ірина
- +380 (54) 225-12-77телефон / факс
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електроди з рутилово-целюлозним покриттям призначені для зварювання конструкцій з низьковуглецевих марок сталей з вмістом вуглецю не більше 0,25% у всіх просторових положеннях. Рекомендуються для зварювання і ремонту конструкцій зі сталі тонких і середніх по товщині перерізів та добре перекривають відносно широкі зазори. Електроди зручно використовувати у побуті, так як дозволяють виконувати процес зварювання від джерел живлення, які ввімкнені в побутову мережу. Також електроди малочутливі до якості підготовки кромок, наявності іржі, слідів гальванічних покриттів та інших поверхневих забруднень.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Paton |
| Діаметр електрода | 3 мм |
| Довжина електрода | 350 мм |
| Тип електрода | Металевий |
| Тип металевого електрода | Плавильні |
| Тип покритого електрода за покриттям | З рутил-целюлозним покриттям |
| Тип покритого електрода за застосуванням | Для зварювання низьколегованих і вуглецевих конструкційних сталей |
| Тип покритого електрода за положеннями зварювання в просторі | У всіх просторових положеннях |
| Максимальний зварювальний струм | 120 А |
| Мінімальний зварювальний струм | 80 А |
| Вага упаковки | 5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Товщина електрода | 3 мм |
- Ціна: 550 ₴
- Спосіб упаковки: Продукція має надійну трьохшарову упаковку (внутрішня герметична поліетиленова упаковка, картонна коробка і зовнішня термоусадочна плівка)
