
Топ продаж
- В наявності
- Код: RS5
Різець розточний для наскрізних отворів 25x16x200 Т5К10 (ЧІЗ)
195 ₴
+380 (95) 865-28-50
ViberІрина
- +380 (67) 127-58-77Viber Ірина
- +380 (54) 225-12-77телефон / факс
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Різець токарний розточний для наскрізних отворів з пластиної з твердого сплава Т5К10
Т5К10 - для обробки заготовок зі сталі при великих подачах.
Призначений:
- для попередньої обробки заготовок зі сталей
Більше товарів на нашому сайті: https://grina.sumy.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Чернігівський інструментальний завод |
| Висота | 25 мм |
| Ширина | 16 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 200 мм |
| Тип | Різець |
| Стан | Новий |
| Обробка матеріалу | Метал |
| Матеріал | Сталь |
- Ціна: 195 ₴
- Спосіб упаковки: Упакований в два шари паперу: парафінований і обгортковий, по п'ять штук. Пакування: картонний коробок (50 штук).

