
Топ продаж
- Немає в наявності
- Код: POL2
Полотно ножівкове машинне 450х32х2,0 (Могилів, ЕЛМЕЗ)
290 ₴
+380 (95) 865-28-50
ViberІрина
- +380 (67) 127-58-77Viber Ірина
- +380 (54) 225-12-77телефон / факс
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Полотно ножівкове машинне ГОСТ 6645-86 - металорізальний інструмент, призначений для різання металу на спеціалізованих верстатах.
При правильному виборі ножівочного полотна для конкретного виду матеріалу та його товщини, а також при дотриманні інструкцій з використання полотна збільшується ресурс його роботи і досягається висока продуктивність процесу різання.
Больше товаров на нашем сайте: https://grina.sumy.ua/
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Элмез |
| Ширина | 32 мм |
| Країна виробник | Білорусь |
| Довжина | 450 мм |
| Товщина | 2 мм |
| Стан | Новий |
| Призначення полотна | Ножівка |
| Застосування полотна | Метал |
| Розташування зубів | Одностороннє |
| Крок зубів | 2.5 мм |
- Ціна: 290 ₴
- Спосіб упаковки: Паперова пачка по 10 штук.




